Malý obchod

ROK DIGITÁLNÍHO PODNIKÁNÍ 2019

Aktuálně pracujeme na přípravě největší aktivity AMSP ČR pro rok 2019! Pro malé a střední podniky a živnostníky v ČR připravujeme celou řadu edukačních aktivit v oblasti PODNIKÁNÍ 4.0. 

Vlastní (nedotační) projekt AMSP ČR „Rok digitálního podnikání 2019“ má ambici pomáhat českým firmám vyhledávat, zavádět a realizovat digitální inovace pro zvýšení produktivity a digitalizaci jejich produktů a služeb. Připravujeme řadu vzdělávacích aktivit, road show s představením zajímavých technologií pro malé a střední firmy a mnohem více. AMSP ČR tak navazuje na úspěšné projekty Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017 a Rok rodinného podnikání 2018.

Cílem projektu je podpořit malé a střední podniky a živnostníky srozumitelnou a jednoduchou formou v orientaci při zavádění nových technologií založených na PODNIKÁNÍ 4.0. V rámci projektu ukážeme možnosti řešení spojených se čtvrtou průmyslovou revolucí a eliminace rizik spojených s jejich zaváděním a užíváním. Cílem aktivit bude prioritně osobní a digitální edukace firem v praktickém slova smyslu, inspirace a motivace k zavádění technologií do praxe firem.

                                           Buďte napřed a sledujte naší přípravu už teď! 

Chcete se stát naším partnerem?

Hledáme firmy, které chtějí podpořit digitalizaci českých firem a pomoci tak k jejich růstu.V případě zájmu o partnerství nás kontaktujte